Home > Wie is wie

Wie is wie

Directieteam


Fleur Hofman

Voorzitter directieteam
Pedagogisch coördinator
Financieel coördinator
Secretaris schoolbestuur

 0496 16 75 35

 fleur.hofman@wetech.be

Dirk Verheyden

Technisch coördinator BSO/TSO

 0497 47 76 79

 dirk.verheyden@wetech.be

Steven De Brandt

Technisch coördinator BSO/TSO

 0496 16 09 11

 steven.debrandt@wetech.be

Leerlingbegeleiding


Martine Buyle

Leerlingbegeleider 1e graad

 martine.buyle@wetech.be

Nathalie Verdonck

Leerlingbegeleider 2e en 3e graad

 nathalie.verdonck@wetech.be

Tuchtcoördinatie


Peggy De Bruyn

Tuchtcoördinator

 03/777 07 06

 peggy.debruyn@wetech.be

Opvoeders


Agnes Van Hove

Opvoedster 1e graad

 agnes.vanhove@wetech.be

Kristel Callebaut

Opvoedster 2e en 3e graad B-stroom

 kristel.callebaut@wetech.be

Lieselotte Vergauwen

Opvoedster 2e en 3e graad B-stroom

 lieselotte.vergauwen@wetech.be

Chantal Geerinck

Opvoedster 2e en 3e graad T-stroom

 chantal.geerinck@wetech.be

GOK-team


Sarah Debutte

1e, 2e en 3e graad

 sarah.debutte@wetech.be

Bo De Schuyter

1e, 2e en 3e graad

 bo.deschuyter@wetech.be

Vertrouwensleerkrachten leerlingen


Agnes Van Hove

1e graad

 agnes.vanhove@wetech.be

Nathalie Verdonck

2e en 3e graad

 nathalie.verdonck@wetech.be

Technisch adviseur


Joachim Smet

PV/TV 1e graad

 joachim.smet@wetech.be

Dirk Verheyden

TA Auto

 dirk.verheyden@wetech.be

Steven De Brandt

TA Mechanica

 steven.debrandt@wetech.be

Mike Woestenborghs

TA Elektronica-elektriciteit

 mike.woestenborghs@wetech.be

Christophe Nicque

TA Bouw

 christophe.nicque@wetech.be

Nele Verhofstadt

TA Algemene vakken

 nele.verhofstadt@wetech.be

Trajectbegeleiding duale opleidingen


Beleidsondersteuning


Dirk Govaert

Beleidsondersteuner wetgeving, organisatie en doorlichting

 dirk.govaert@wetech.be

Ann Schoenmaeckers

Beleidsondersteuning

 ann.schoenmaeckers@wetech.be

Marina Van Osselaer

Beleidsondersteuning

 marina.vanosselaer@wetech.be

Nancy Kisbilck

Directiesecretariaat

 nancy.kisbilck@wetech.be

ICTeam


Pascal Savels

ICT-coördinator BSO/TSO, BUSO en CLW

 pascal.savels@wetech.be

Simon Crets

ICT-medewerker

 simon.crets@wetech.be

Ken Vanhuffel

Database en programmeer beheer

 ken.vanhuffel@wetech.be

Patrimoniumverantwoordelijke


Preventie-adviseur


Projectsubsidies


BASO-projecten


Personeelsdienst


Secretariaat


Marc Beck

Kopieerdienst

 marc.beck@wetech.be

Michelle Van de Vyver

 michelle.vandevyver@wetech.be

Boekhouding


Leerlingeneiland


Smartschool


Chris Van Aerschot

Beheerder

 smartschool@wetech.be

Externe communicatie


Michelle Van De Vyver

Facebook

 michelle.vandevyver@wetech.be