Wie is wie?

Directieteam

Fleur Hofman

Voorzitter directieteam
Pedagogisch coördinator
Financieel coördinator
Secretaris schoolbestuur

Steven De Brandt

Directielid



Technisch coördinator

Lieve Van Camp

Technische coördinator



Technisch adviseur

Nele Verhofstadt

Coördinator algemene vakken

Steven De Brandt

TA Mechanica

Dirk Verheyden

TA Auto

Luc Van Den Berghen

TA Hout

Mike Woestenborghs

TA Elektronica-elektriciteit

Steven D'hondt

TA Bouw



Beleidsondersteuning

Dirk Govaert

Algemene ondersteuning

Nancy Kisbilck

Directiesecretariaat



Trajectbegeleiding duale opleidingen



Coördinator tucht

Peggy De Bruyn

Coördinator tucht



Zorg coördinator

Martine Buyle

Zorg coördinator



Leerlingbegeleiding

Sarah Debutte

Leerlingbegeleider 2e en 3e graad TSO

Martine Buyle

Leerlingbegeleider 1e graad



Opvoeders

Agnes Van Hove

Opvoedster 1e graad

Kristel Callebaut

Opvoedster 2e en 3e graad B-stroom

Lieselotte Vergauwen

Opvoedster 2e en 3e graad B-stroom

Chantal Geerinck

Opvoedster 2e en 3e graad T-stroom



ICTeam

Pascal Savels

ICT-coördinator Overkoepelend Aanspreekpunt Informatieveiligheid

Simon Crets

ICT-medewerker

Ken Vanhuffel

Webmaster campus A en C Database en programmeer beheer



Patrimoniumverantwoordelijke



Preventie-adviseur



BASO-projecten

Lieve Van Camp

Technisch coördinator



Personeelsdienst



Secretariaat

Marc Beck

Kopieerdienst

Michelle Van de Vyver



Boekhouding

Sigrid Van De Walle



Leerlingeneiland



Smartschool

Chris Van Aerschot

Beheerder



Directieteam

Fleur Hofman

Voorzitter directieteam
Pedagogisch coördinator
Financieel coördinator
Secretaris schoolbestuur

Steven De Brandt

Directielid

Technisch coördinator

Lieve Van Camp

Technische coördinator

Technisch adviseur

Nele Verhofstadt

Coördinator algemene vakken

Steven De Brandt

TA Mechanica

Dirk Verheyden

TA Auto

Luc Van Den Berghen

TA Hout

Mike Woestenborghs

TA Elektronica-elektriciteit

Steven D'hondt

TA Bouw

Beleidsondersteuning

Dirk Govaert

Algemene ondersteuning

Nancy Kisbilck

Directiesecretariaat

Trajectbegeleiding duale opleidingen

Coördinator tucht

Peggy De Bruyn

Coördinator tucht

Zorg coördinator

Martine Buyle

Zorg coördinator

Leerlingbegeleiding

Sarah Debutte

Leerlingbegeleider 2e en 3e graad TSO

Martine Buyle

Leerlingbegeleider 1e graad

Opvoeders

Agnes Van Hove

Opvoedster 1e graad

Kristel Callebaut

Opvoedster 2e en 3e graad B-stroom

Lieselotte Vergauwen

Opvoedster 2e en 3e graad B-stroom

Chantal Geerinck

Opvoedster 2e en 3e graad T-stroom

ICTeam

Pascal Savels

ICT-coördinator Overkoepelend Aanspreekpunt Informatieveiligheid

Simon Crets

ICT-medewerker

Ken Vanhuffel

Webmaster campus A en C Database en programmeer beheer

Patrimoniumverantwoordelijke

Preventie-adviseur

BASO-projecten

Lieve Van Camp

Technisch coördinator

Personeelsdienst

Secretariaat

Marc Beck

Kopieerdienst

Michelle Van de Vyver

Boekhouding

Sigrid Van De Walle

Leerlingeneiland

Smartschool

Chris Van Aerschot

Beheerder